Sharp R961INW
| Magnetronvermogen | 900 W |
| Oven/Heteluchtfunctie | |
| Grillfunctie | |
| Convectie-functie | |
| Inhoud | 40 l |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Magnetronvermogen | 900 W |
| Oven/Heteluchtfunctie | |
| Grillfunctie | |
| Grillvermogen | 1.300 W |
| Convectie-functie | |
| Convectiekracht | 1.450 W |
| Ontdooifunctie | |
| Stoomfunctie | |
| Aantal programma's | 24 |
| Aantal vermogenniveau's | 6 |
| Timer | |
| Kinderslot |
| Inhoud | 40 l |
| Boven- en onderwarmte | |
| Plaatsing | Vrijstaand |
| Verlichting | |
| Plateau draaibaar | |
| Plateau (diameter) | 36,2 cm |
| Display | |
| Digitale Klok | |
| Bediening met touchscreen | |
| Kleur | Zilver |
| Breedte | 55 cm |
| Diepte | 53,7 cm |
| Hoogte | 36,8 cm |
| Gewicht | 27 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | R961INW, R-961INW | |
| EAN | 4974019772677 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 3 juni 2015 |