Siemens BF634LGS1
| Magnetronvermogen | 900 W |
| Oven/Heteluchtfunctie | |
| Grillfunctie | |
| Inhoud | 21 l |
| Plaatsing | Inbouw |
| Magnetronvermogen | 900 W |
| Oven/Heteluchtfunctie | |
| Grillfunctie | |
| Grillvermogen | 0 W |
| Convectiekracht | 0 W |
| Ontdooifunctie | |
| Stoomfunctie | |
| Aantal programma's | 7 |
| Aantal vermogenniveau's | 5 |
| Timer | |
| Kinderslot |
| Inhoud | 21 l |
| Boven- en onderwarmte | |
| Plaatsing | Inbouw |
| Deurscharnieren | Links |
| Verlichting | |
| Plateau draaibaar | |
| Display | |
| Digitale Klok | |
| Bediening met touchscreen | |
| Bediening met knoppen | |
| Bediening met draaiknop | |
| Kleur | Zilver |
| Breedte | 59,4 cm |
| Diepte | 31,8 cm |
| Hoogte | 38,2 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | BF634LGS1 | |
| EAN | 4242003676400 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 19 juni 2015 |