AC Ryan Playon!DVR HD 2TB
- Alle mediaspelers
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Interne harde schijf | |
| Opslagcapaciteit | 2.000 GB |
| HDMI | |
| LAN |
| Afmeting - Hoogte | 6 cm |
| Afmeting - Breedte | 22,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 16,5 cm |
| Gewicht | 1.500 gram |
| Kleur | Zwart |
| Interne harde schijf | |
| Opslagcapaciteit | 2.000 GB |
| Display |
| Composiet | |
| Component | |
| HDMI | |
| HDMI standaard | 1.3 |
| Analoog 2 kanalen | |
| Digitaal (SPDIF) coax | |
| Digitaal (SPDIF) optisch |
| LAN | |
| WLAN | |
| Kaartlezer SD | |
| Kaartlezer SDHC | |
| Kaartlezer Memory Stick |
| SATA | |
| USB Host | |
| USB host aansluitingen (aantal) | 3 |
| Radio analoog (CAI / FM) |
| FAT32 | |
| NTFS |
| UPnP / DLNA | |
| FTP server | |
| Bittorrent | |
| NAS-functie (SMB) |
| Afstandsbediening |
| AVI | |
| MKV | |
| TS | |
| M2TS | |
| MP4 | |
| WMV | |
| MOV | |
| MPG | |
| FLV | |
| IFO | |
| ISO | |
| VOB |
| MPEG1 | |
| MPEG2 | |
| MPEG4 ASP | |
| MPEG4 AVC / H.264 | |
| DiVX | |
| XviD | |
| WMV9 | |
| VC-1 |
| Dolby Digital | |
| DTS | |
| PCM | |
| MP3 | |
| AAC | |
| WMA | |
| Ogg | |
| FLAC |
| SMI | |
| SRT | |
| SUB | |
| SUB (IDX) | |
| SSA |
| JPEG | |
| PNG | |
| BMP | |
| TIFF | |
| GIF |
| SKU | ACR-PV76120-2TB | |
| EAN | 8717931013482 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 22 juli 2010 |