Asus O!Play HD2
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Intern DVD-station | |
| Intern Blu-ray station | |
| Interne harde schijf | |
| HDMI | |
| LAN |
| Afmeting - Hoogte | 6,1 cm |
| Afmeting - Breedte | 23 cm |
| Afmeting - Diepte | 17,8 cm |
| Gewicht | 784 gram |
| Kleur | Zwart |
| Voeding intern/extern | Extern |
| Intern DVD-station | |
| Intern Blu-ray station | |
| Schijf inbouw mogelijkheid | |
| Interne harde schijf | |
| Chipset | Realtek RTD1073C+ |
| Werkgeheugen | 128 MB |
| Display | |
| Actieve koeling (ventilator) | |
| Schermbeveiliging |
| Composiet | |
| S-video | |
| Component | |
| Scart | |
| HDMI | |
| HDMI standaard | 1.3 |
| Analoog 2 kanalen | |
| Analoog 5.1 kanalen | |
| Analoog 7.1 kanalen | |
| Digitaal (SPDIF) coax | |
| Digitaal (SPDIF) optisch |
| USB 2.0 (slave) | |
| USB 3.0 (slave) | |
| LAN | |
| WLAN | |
| WLAN optioneel | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | |
| Kaartlezer SD | |
| Kaartlezer SDHC | |
| Kaartlezer Memory Stick | |
| Kaartlezer CompactFlash | |
| Powerline netwerk |
| PATA | |
| SATA | |
| eSATA | |
| USB Host | |
| USB host aansluitingen (aantal) | 3 |
| USB-hub ondersteuning |
| TV analoog (CAI) | |
| TV digitaal (DVB-T) | |
| TV digitaal (DVB-C) | |
| TV digitaal (DVB-S) | |
| Radio analoog (CAI / FM) | |
| Radio analoog (AM) | |
| Radio digitaal (DVB) |
| Opname audio | |
| Opname video | |
| Opname op DVD | |
| Opname op Blu-ray |
| FAT32 | |
| NTFS | |
| Kan bestanden kopiëren |
| Windows netwerk share | |
| UPnP / DLNA | |
| HTTP | |
| FTP client | |
| FTP server | |
| NZB (Usenet) | |
| Bittorrent | |
| NAS-functie (SMB) |
| YouTube | |
| Internet radio | |
| Live365 | |
| Uitzending Gemist | |
| RTL Gemist | |
| Flickr | |
| Picasa | |
| Overige | Internet TV, Beurs, Podcast, Weer |
| Afstandsbediening | |
| Kabel HDMI |
| CD | |
| CD-R | |
| CD-RW | |
| DVD | |
| DVD+R | |
| DVD+RW | |
| DVD-R | |
| DVD-RW | |
| BD | |
| BD-R | |
| BD-RE | |
| 3D BD | |
| Blu-ray profiel 1.1 | |
| Blu-ray profiel 2.0 (BD Live) | |
| Opmerkingen | Extern, geen kopieerbeveiligde dvd. |
| 480i/576i (NTSC/PAL interlaced) | |
| 480p/576p (NTSC/PAL progresive) | |
| 720p | |
| 1080i | |
| 1080p 50/60 Hz | |
| 1080p 24p |
| AVI | |
| MKV | |
| TS | |
| MTS | |
| M2TS | |
| MP4 | |
| WMV | |
| MOV | |
| MPG | |
| FLV | |
| IFO | |
| ISO | |
| VOB |
| MPEG1 | |
| MPEG2 | |
| MPEG4 ASP | |
| MPEG4 AVC / H.264 | |
| DiVX | |
| XviD | |
| VC-1 |
| Dolby Digital | |
| Dolby Digital Plus | |
| Dolby Digital True HD | |
| DTS | |
| MP3 | |
| AAC | |
| WMA | |
| Ogg | |
| FLAC |
| SMI | |
| SRT | |
| SUB | |
| TXT | |
| SUB (IDX) | |
| SSA |
| JPEG | |
| PNG | |
| BMP | |
| TIFF | |
| GIF |
| SKU | 90-YTM63120-EA10MZ, OPLAYHD2, 90-YTM63120-EA11MZ, OPLAY_HD2 | |
| EAN | 4719543323540, 0610839323548 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 5 oktober 2010 |
| Dolby Digital - Decoder |
|
||
| Dolby Digital True HD - Decoder | Volledige kwaliteit |
|
|
| Dolby Digital - Bitstream |
|
||
| Dolby Digital TrueHD - Bitstream |
|
||
| DTS - Decoder |
|
||
| DTS Master Audio - Decoder | Beperkte kwaliteit |
|
|
| DTS - Bitstream |
|
||
| DTS Master Audio - Bitstream |
|
||
| WMA Pro - Decoder |
|
||
| AAC - Decoder |
|
| WAV (PCM) |
|
||
| MP3 |
|
||
| M4A (AAC) |
|
||
| WMA8 |
|
||
| WMA9 |
|
||
| Ogg |
|
||
| FLAC |
|
||
| APE |
|
| Divx 3.11 (avi) |
|
||
| Divx 5 (divx) |
|
||
| Divx 6 (avi) |
|
||
| MPEG2 1080p (mpg) |
|
||
| MPEG2 PAL Anamorf (mpg) |
|
||
| MPEG4 ASP (mp4) |
|
||
| MPEG4 AVC / H.264 (m2ts) |
|
||
| MPEG4 AVC / H.264 720p (mkv) |
|
||
| MPEG4 AVC / H.264 1080p (mkv) |
|
||
| MPEG4 AVC / H.264 (mp4) |
|
||
| Quicktime 4-6 (mov) |
|
||
| Quicktime 8+ (mov) |
|
||
| VC-1 (mkv) |
|
||
| VC-1 (wmv) |
|
||
| VP6 (flv) |
|
||
| WMV9 1080p (wmv) |
|
||
| WMV9 PAL 5 Mbit (wmv) |
|
||
| Xvid (avi) |
|
||
| BDMV folders |
|
||
| VIDEO_TS folders |
|
||
| DVD ISO-bestanden |
|
||
| DVD-9 AVCHD ISO-bestanden |
|
| JPEG |
|
||
| JPEG progressive |
|
||
| PNG |
|
||
| BMP |
|
||
| TIFF |
|
||
| GIF |
|
| 720p digitale distributie (ca. 5 mbit/s) |
|
||
| 1080p 8 GB / 90 min download (ca. 12 mbit/s) |
|
||
| 1080p Blu-ray 25 GB rip (ca. 29 mbit/s) |
|
||
| 1080p Blu-ray 50 GB rip (ca. 50 mbit/s) |
|
| Opstarttijd | 16,94 sec. |
|
|
| Opstarttijd uit standby | 8,72 sec. |
|
| Afstandsbediening gewicht | 122 gram |
|
| Menu taal Nederlands beschikbaar |
|
||
| Menu weergave volledige bestandsnamen |
|
||
| Menu weergave meta-informatie (bijv. ID3) |
|
||
| Menu weergave niet ondersteunde bestanden |
|
||
| Weergave folder.jpg |
|
||
| Embedded jpg |
|
'Welke mediaspeler moet ik hebben' is een veelgestelde vraag op ons forum. Laten we die eens beantwoorden.
27 december 2011 05:59
Binnenkort komt er een uitgebreide test van mediaspelers online. In deze review alvast een bespreking van 7 exemplaren.
2 december 2011 15:00
Deze week aandacht voor nieuwe videochips van AMD én nVidia. Vorige week introduceerde nVidia de GeForce GTX 570 en deze week was het de beurt aan AMD met de Radeon HD 6950 en 6970. Wij bespreken de voor- en nadelen van elk. In de wereld van mediaspelers is de laatste tijd veel beweging met nieuwe spelers die steeds meer kunnen. Wij bekijken de nieuwste modellen van Dune, ASUS, Western Digital, AC Ryan én de nieuwe Boxee Box van D-Link. LG introduceert in januari de nieuwe E90 serie monitoren die minder dan 8 millimeter dik zijn. Wij ontvingen alvast een exemplaar en bekeken of dit scherm meer dan alleen goede looks te bieden heeft.
17 december 2010 08:30