Prijsverloop
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
Specificaties
Belangrijkste specificaties
| Intern DVD-station | |
| Intern Blu-ray station | |
| Interne harde schijf | |
| HDMI | |
| LAN | |
| WLAN standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
Kenmerken
| Afmeting - Hoogte | 3 cm |
| Afmeting - Breedte | 17,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 10,5 cm |
| Gewicht | 295 gram |
| Kleur | Zwart |
| Aan/uitschakelaar | |
| Voeding intern/extern | Extern |
| Intern DVD-station | |
| Intern Blu-ray station | |
| Schijf inbouw mogelijkheid | |
| Interne harde schijf | |
| Chipset | Realtek RTD1185DD |
| Display | |
| Actieve koeling (ventilator) | |
| Schermbeveiliging |
Video uitgangen
| Composiet | |
| S-video | |
| Component | |
| Scart | |
| HDMI | |
| HDMI standaard | 1.3 |
Audio uitgangen
| Analoog 2 kanalen | |
| Analoog 5.1 kanalen | |
| Analoog 7.1 kanalen | |
| Digitaal (SPDIF) coax | |
| Digitaal (SPDIF) optisch |
Input mogelijkheden
| USB 2.0 (slave) | |
| USB 3.0 (slave) | |
| LAN | |
| WLAN | |
| WLAN standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WLAN optioneel | |
| Kaartlezer SD | |
| Kaartlezer SDHC | |
| Kaartlezer Memory Stick | |
| Kaartlezer CompactFlash | |
| Powerline netwerk |
Overige aansluitingen
| SATA | |
| eSATA | |
| USB Host | |
| USB host aansluitingen (aantal) | 3 |
| USB-hub ondersteuning |
Tuner(s)
| TV analoog (CAI) | |
| TV digitaal (DVB-T) | |
| TV digitaal (DVB-C) | |
| TV digitaal (DVB-S) | |
| Radio analoog (CAI / FM) | |
| Radio analoog (AM) | |
| Radio digitaal (DVB) |
Opname
| Opname audio | |
| Opname video | |
| Opname op DVD | |
| Opname op Blu-ray |
Bestandsysteem
| FAT32 | |
| NTFS | |
| eXT2 | |
| Kan bestanden kopiëren |
Netwerkstandaarden
| Windows netwerk share | |
| UPnP / DLNA | |
| HTTP | |
| FTP client | |
| FTP server | |
| NZB (Usenet) | |
| Bittorrent | |
| NAS-functie (SMB) |
Online diensten
| YouTube | |
| Internet radio | |
| Live365 | |
| Uitzending Gemist | |
| RTL Gemist | |
| Flickr | |
| Picasa |
Meegeleverde accessoires
| Afstandsbediening | |
| Kabel HDMI |
Video uitgangsignalen
| 480i/576i (NTSC/PAL interlaced) | |
| 480p/576p (NTSC/PAL progresive) | |
| 720p | |
| 1080i | |
| 1080p 50/60 Hz | |
| 1080p 24p |
Opgegeven compatibiliteit: video containers
| AVI | |
| MKV | |
| TS | |
| M2TS | |
| MP4 | |
| WMV | |
| MOV | |
| MPG | |
| FLV | |
| IFO | |
| ISO | |
| VOB |
Opgegeven compatibiliteit: video codecs
| MPEG1 | |
| MPEG2 | |
| MPEG4 ASP | |
| MPEG4 AVC / H.264 | |
| DiVX | |
| XviD | |
| WMV9 | |
| VC-1 | |
| VP6 | |
| VP8 |
Opgegeven compatibiliteit: audio
| Dolby Digital | |
| Dolby Digital Plus | |
| Dolby Digital True HD | |
| DTS | |
| DTS High Resolution Audio | |
| DTS Master Audio | |
| PCM | |
| MP3 | |
| M4A | |
| AAC | |
| WMA | |
| WMA Pro | |
| Ogg | |
| FLAC | |
| APE |
Opgegeven compatibiliteit: ondertitels
| LRC | |
| SMI | |
| SRT | |
| SUB | |
| TXT | |
| SUB (IDX) | |
| SSA | |
| PGS |
Opgegeven compatibiliteit: beeldformaten
| JPEG | |
| PNG | |
| BMP | |
| TIFF | |
| GIF |
Productcodes
| SKU | 35046 | |
| EAN | 4019976350466 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 25 januari 2011 |
Testresultaten
Dit product is door Hardware Info getest op dinsdag 25 januari 2011.Compatibiliteitstest: Audioformaten
| WAV (PCM) |
|
||
| MP3 |
|
||
| M4A (AAC) |
|
||
| WMA8 |
|
||
| WMA9 |
|
||
| Ogg |
|
||
| FLAC |
|
||
| APE |
|