LG UBK90
| Intern DVD-station | |
| Intern Blu-ray station | |
| Interne harde schijf | |
| HDMI | |
| LAN |
| Afmeting - Hoogte | 4,55 cm |
| Afmeting - Breedte | 43 cm |
| Afmeting - Diepte | 20,5 cm |
| Gewicht | 1.920 gram |
| Kleur | Zwart |
| Intern DVD-station | |
| Intern Blu-ray station | |
| Interne harde schijf | |
| Display |
| HDMI |
| Digitaal (SPDIF) optisch |
| LAN | |
| WLAN | |
| Bluetooth |
| USB Host | |
| USB host aansluitingen (aantal) | 1 |
| Afstandsbediening |
| CD | |
| CD-R | |
| CD-RW | |
| DVD | |
| DVD+R | |
| DVD+RW | |
| DVD-R | |
| DVD-RW | |
| BD | |
| Blu-ray profiel 1.1 | |
| Blu-ray profiel 2.0 (BD Live) |
| AVI | |
| MKV | |
| TS | |
| MP4 | |
| WMV | |
| MOV | |
| FLV | |
| VOB |
| MPEG1 | |
| MPEG2 | |
| MPEG4 ASP | |
| MPEG4 AVC / H.264 | |
| XviD |
| Dolby Digital | |
| Dolby Digital Plus | |
| Dolby Digital True HD | |
| DTS | |
| DTS Master Audio | |
| MP3 | |
| AAC | |
| WMA | |
| Ogg | |
| FLAC |
| JPEG | |
| PNG | |
| GIF |
| Garantie | 2 |
| SKU | UBK90, UBK90.DEUSLLK | |
| EAN | 8806098211166, 0772454070280 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 15 mei 2018 |