Salora DVD329HDMI
| Intern DVD-station | |
| Interne harde schijf | |
| HDMI | |
| LAN |
| Afmeting - Hoogte | 3,3 cm |
| Afmeting - Breedte | 32 cm |
| Afmeting - Diepte | 32,5 cm |
| Gewicht | 950 gram |
| Kleur | Zwart |
| Intern DVD-station | |
| Interne harde schijf | |
| Display |
| S-video | |
| Scart | |
| HDMI | |
| HDMI standaard | 2.0 |
| Analoog 2 kanalen |
| LAN | |
| WLAN | |
| Bluetooth | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | |
| Kaartlezer SD |
| USB Host | |
| USB host aansluitingen (aantal) | 1 |
| Radio analoog (CAI / FM) |
| Afstandsbediening |
| CD | |
| CD-R | |
| CD-RW | |
| DVD | |
| DVD+R | |
| DVD+RW |
| 1080p 50/60 Hz |
| TS |
| MPEG4 ASP | |
| XviD |
| MP3 |
| JPEG |
| Garantie | 2 |
| SKU | DVD329HDMI, 4073 | |
| EAN | 8718868053886 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 17 augustus 2015 |