Salora DVP-7748
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Intern DVD-station | |
| Interne harde schijf | |
| Opslagcapaciteit | 0 GB |
| HDMI | |
| LAN |
| Afmeting - Hoogte | 17 cm |
| Afmeting - Breedte | 21 cm |
| Afmeting - Diepte | 3,5 cm |
| Gewicht | 1.000 gram |
| Kleur | Grijs |
| Intern DVD-station | |
| Interne harde schijf | |
| Opslagcapaciteit | 0 GB |
| Display |
| Composiet | |
| HDMI |
| Digitaal (SPDIF) coax | |
| Digitaal (SPDIF) optisch |
| USB 2.0 (slave) | |
| LAN | |
| WLAN | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | |
| Kaartlezer SD |
| USB Host | |
| USB host aansluitingen (aantal) | 1 |
| TV digitaal (DVB-T) |
| Afstandsbediening |
| CD | |
| CD-R | |
| CD-RW | |
| DVD | |
| DVD+R | |
| DVD+RW | |
| DVD-R | |
| DVD-RW |
| AVI | |
| TS | |
| MP4 | |
| MPG | |
| IFO |
| MPEG4 ASP | |
| XviD |
| MP3 | |
| WMA |
| JPEG |
| Garantie | 2 |
| SKU | DVP-7748, DVP7748DUO, DVP-7748 DUO, DVP7748DUO + GC, 4623 | |
| EAN | 8793652894487 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 25 augustus 2011 |