Acer K222HQL
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Afmeting - Breedte | 50,8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 30,45 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 39,05 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 30,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,2 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 20,7 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5,2 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 3,1 kg |
| Gewicht zonder voet | 2,7 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 200 cd/m² |
| Contrastratio | 100.000.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 90 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 65 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 18,1 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 19 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,45 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | UM.WW3EE.005, UM.WW3EE.005RET, K222HQL, 8655Q40 | |
| EAN | 4713147477609, 0738878203451, 5054230753446 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 2 oktober 2014 |