Acer Nitro VG220Q
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 21,5 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 102 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 100.000.000 : 1 |
| Scherm formaat | 21,5 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 102 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| HDR |
| Afmeting - Breedte | 49 cm |
| Afmeting - Hoogte | 38,4 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 28,4 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 29,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 22,1 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 22,1 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 6,5 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 3,25 kg |
| Gewicht zonder voet | 2,84 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel (2012) | A+ |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Kleurdiepte | 8-bit (16,7 miljoen) |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 100.000.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 18 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 19 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | UM.WV0EE.006 | |
| EAN | 4713883647625 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 5 juli 2018 |