Acer NITRO XV2 XV272U
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 2560x1440 |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Maximale verversingsfrequentie | 170 Hz |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 2 ms |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 2560x1440 |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Beeldschermcoating | Mat/anti-glans |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,23 mm |
| Maximale verversingsfrequentie | 170 Hz |
| DisplayHDR | DisplayHDR 400 |
| Afmeting - Hoogte met voet | 36,7 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 6,6 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 6,46 kg |
| Gewicht zonder voet | 4,91 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Kleurdiepte | 8-bit (16,7 miljoen) |
| Reactietijd | 2 ms |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 29,67 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 26 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 53 W |
| SKU | UM.HX2EE.V23 | |
| EAN | 4711121227103 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 14 november 2023 |