Acer Nitro XV270Pbmiiprx
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 144 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 2 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Beeldschermcoating | Mat/anti-glans |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,311 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| 120 Hz | |
| 144 Hz | |
| AMD FreeSync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 144 Hz |
| HDR |
| Afmeting - Hoogte | 12 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel (2012) | A |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| NTSC dekking | 72 % |
| Reactietijd | 2 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 26 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 26 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 49 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | UM.HX0EE.P04 | |
| EAN | 4710180634174 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 4 november 2019 |