Acer P226HQVbd
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| D-Sub (VGA) ingang | |
| HDCP compatible | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Geïntegreerde webcam | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 51,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 37 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 37 cm |
| Afmeting - Diepte | 19,9 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 19,9 cm |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht zonder voet | 3,5 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 5.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 176 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 176 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 30 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,79 W |
| SKU | ET.WP6HE.038 | |
| EAN | 4712842310686 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 15 december 2010 |