Acer S273HLbmii
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Afmeting - Breedte | 64,49 cm |
| Afmeting - Hoogte | 46,87 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 46,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 18,96 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 19 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Gewicht zonder voet | 5,8 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 2 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 0 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 22 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,75 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | ET.HS3HE.001 | |
| EAN | 4717276188467 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 28 juli 2010 |
Wie wat verder weg zit van het beeldscherm, heeft baat bij een maatje groter. Welk model is een goede keuze?
30 april 2011 05:59