Acer V193WBb
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 19 inch |
| Resolutie | 1440x900 |
| Pixeldichtheid | 89 ppi |
| Paneeltechniek | TN |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 10.000 : 1 |
| Afmeting - Breedte | 36 cm |
| Afmeting - Hoogte | 44 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 36,01 cm |
| Afmeting - Diepte | 16 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 16,15 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht zonder voet | 4,3 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 1,67 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 10.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 160 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 26 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 2 W |
| SKU | ET.CV3WE.B03 | |
| EAN | 4712842515166 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 12 maart 2009 |
Regelmatig testen wij monitoren, maar meestal betreft dit modellen van 22 inch en groter. Hoef je het voor de prijs niet te laten, of zijn kleinere modellen ook de moeite waard? Wij testen acht modellen tot en met 20 inch.
20 mei 2010 08:30