AG Neovo MD-2702
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 20.000.000 : 1 |
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,311 mm |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| Afmeting - Breedte | 61,3 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 51,98 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 36,7 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 24,9 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5,04 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 11,0 cm |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 6,1 kg |
| Gewicht zonder voet | 3,7 kg |
| Kleur | Wit |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| NTSC dekking | 72 % |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 20.000.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (SDR) | 16 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| SKU | MD-2702, MD2702A1E0100 | |
| EAN | 4710739597226 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 15 juli 2022 |