AOC 25G3ZM/BK
| Scherm formaat | 24,5 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 90 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Gebogen scherm | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 240 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Scherm formaat | 24,5 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 90 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Gebogen scherm | |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,273 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium |
| AMD FreeSync min. freq. | 48 Hz |
| AMD FreeSync max. freq. | 240 Hz |
| Nvidia G-Sync | |
| Nvidia G-Sync compatible | |
| Nvidia G-Sync ultimate | |
| Nvidia G-Sync min. freq. | 48 Hz |
| Nvidia G-Sync max. freq. | 240 Hz |
| Maximale verversingsfrequentie | 240 Hz |
| HDR |
| Afmeting - Breedte | 55,7 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 50,3 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 32,9 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 25,88 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 4,8 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 13,0 cm |
| Portretmodus | |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 6,34 kg |
| Kleur | Zwart/Rood |
| Voeding | Intern |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Laag-blauw-licht-technologie | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Flikker reductie | |
| Stroomverbruik (SDR) | 18 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| Afstandsbediening | |
| Digitale videokabel meegeleverd |
| Gemiddelde responstijd (20 transities) | 3,7 ms |
| Gemiddelde responstijd (zwart-wit) | 3,1 ms |
| Hoogst gemeten responstijd | 18,4 ms |
| Laagst gemeten responstijd | 1,1 ms |
| Standaardafwijking responstijd | 3,9 ms |
| Percentage binnen één refresh | 85 % |
| Gemiddelde overshoot | 8 % |
| Gemiddelde undershoot | 4 % |
| Hoogst gemeten over/undershoot | 31 % |
| SKU | 25G3ZM/BK | |
| EAN | 4038986140911 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 7 november 2022 |
| VRR |
|
||
| ALLM |
|
| VRR |
|
||
| ALLM |
|
| Gemeten kleurruimte | Display P3 |
Testconfiguratie
|
| Geteste beeldmodus | Warm |
|
|
| Geteste gammamodus | Mode 1 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Warm |
|
|
| Minimale helderheid wit | 73,79 cd/m² |
|
|
| Maximale helderheid wit | 317,39 cd/m² |
|
|
| Maximale fullscreen helderheid wit | 125,18 cd/m² |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 148,19 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,04 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 3.705 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 2,5 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 9,53 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 2,2 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 6,79 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 2,39 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 8,63 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 92,1 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.643 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 139 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.501 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 3 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,06 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,14 |
|
| Geteste beeldmodus | sRGB |
|
|
| Geteste gammamodus | Locked |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Locked |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 121,56 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,03 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 4.052 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 1,61 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 5,22 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 1,38 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 1,3 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 1,2 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 3,21 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 99,7 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.637 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 133 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.564 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 60 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,13 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,07 |
|
| Geteste beeldmodus | Warm |
|
|
| Geteste gammamodus | Mode 1 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Warm |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 149,7 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,04 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 3.743 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 2,53 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 9,57 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 2,21 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 6,61 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 2,4 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 8,21 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 92,1 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.647 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 143 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.485 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 20 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,03 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,17 |
|