AOC I2367Fh
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 23 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 96 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 23 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 96 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Maker TFT-panel | LG Display |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,265 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Overdrive optie aanwezig | |
| 120 Hz | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| Afmeting - Breedte | 53,2 cm |
| Afmeting - Hoogte | 39,1 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 39,3 cm |
| Afmeting - Diepte | 12 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 12 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Gewicht met voet | 3,75 kg |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Kleurdiepte | 8-bit (16,7 miljoen) |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 40 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | I2367FH | |
| EAN | 0685417053988, 4038986142076 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 5 december 2012 |
De laatste jaren zijn IPS-beeldschermen fors in prijs gedaald en tegenwoordig is er weinig prijsverschil meer met TN. Genoeg reden om eens twintig van deze betaalbare IPS-monitoren naast elkaar te zetten.
14 september 2013 11:30