AOC Q27V5CW/BK
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 2560x1440 |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 2560x1440 |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Backlight | Local dimming LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,233 mm |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| Afmeting - Breedte | 61,3 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 51,66 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 36,3 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 20 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 4,46 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 13,0 cm |
| Portretmodus | |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 6,64 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| AdobeRGB dekking | 105 % |
| NTSC dekking | 107 % |
| Laag-blauw-licht-technologie | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 40 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 26 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 39 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | Q27V5CW/BK, Q27V5CW | |
| EAN | 4038986180269 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 2 november 2022 |