Apple Cinema Display 20"
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 20 inch |
| Resolutie | 1680x1050 |
| Pixeldichtheid | 99 ppi |
| Reactietijd | 14 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 700 : 1 |
| Scherm formaat | 20 inch |
| Resolutie | 1680x1050 |
| Pixeldichtheid | 99 ppi |
| DVI ingang | |
| Geïntegreerde USB HUB | |
| USB versie | 2.0 |
| Afmeting - Breedte | 47,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 41 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 41 cm |
| Afmeting - Diepte | 17,4 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 17,4 cm |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht zonder voet | 6,6 kg |
| Kleur | Zilver |
| Reactietijd | 14 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 700 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 65 W |
| SKU | M9177ZM/A, M9177B/A | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 februari 2008 |