Apple Cinema LED Display 24"
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 24 inch |
| Resolutie | 1920x1200 |
| Pixeldichtheid | 94 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 14 ms |
| Helderheid | 330 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 24 inch |
| Resolutie | 1920x1200 |
| Pixeldichtheid | 94 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Backlight | LED |
| Afmeting - Hoogte met voet | 47,84 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 19,71 cm |
| Kensington slot | |
| Gewicht zonder voet | 9,5 kg |
| Kleur | Zilver/Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 14 ms |
| Helderheid | 330 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 212 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 1 W |
| Garantie termijn | 1 jaar |
| SKU | MB382ZM/A, MB382ZE/A | |
| EAN | 0885909253272 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 6 november 2008 |