Asus RoG Swift PG27UQR
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 163 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium Pro |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 160 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.1 |
| DisplayPort | |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 163 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,155 mm |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium Pro |
| Nvidia G-Sync | |
| Nvidia G-Sync compatible | |
| Maximale verversingsfrequentie | 160 Hz |
| HDR | |
| DisplayHDR | DisplayHDR 600 |
| Afmeting - Breedte | 61,4 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 50,8 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 36,7 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 25,5 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 8,9 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 10,0 cm |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 7,4 kg |
| Gewicht zonder voet | 3,9 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Kleurdiepte | 10-bit (1,074 miljard) |
| Laag-blauw-licht-technologie | |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (SDR) | 26 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 42 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| SKU | 90LM03A0-B02370 | |
| EAN | 4711081905387 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 september 2023 |