Asus ZenScreen MB16AH
| Scherm formaat | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 700 : 1 |
| Scherm formaat | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Beeldschermcoating | Mat/anti-glans |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,179 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| Afmeting - Breedte | 35,97 cm |
| Afmeting - Hoogte | 22,74 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 22,76 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,9 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 0,9 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Kleur | Zwart/Grijs |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 700 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 9 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 10 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | 90LM04T0-B02170, MB16AH | |
| EAN | 4718017705301 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 14 oktober 2020 |