BenQ EX240N
| Scherm formaat | 23,8 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 165 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Scherm formaat | 23,8 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Beeldschermcoating | Mat/anti-glans |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,274 mm |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 165 Hz |
| HDR |
| Afmeting - Breedte | 54 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 42,17 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 34,5 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 18,26 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 6,77 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 4,3 kg |
| Gewicht zonder voet | 3,7 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | F |
| NTSC dekking | 72 % |
| Laag-blauw-licht-technologie | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (SDR) | 18 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 21 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,4 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | 9H.LL6LB.QBE | |
| EAN | 4718755089268 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 8 december 2022 |