Dell Alienware AW3423DWF
| Scherm formaat | 34,2 inch |
| Resolutie | 3440x1440 |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Paneeltechniek | QD OLED |
| Gebogen scherm | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium Pro |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 165 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 0,1 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000.000 : 1 |
| Scherm formaat | 34,2 inch |
| Resolutie | 3440x1440 |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Paneeltechniek | QD OLED |
| Gebogen scherm | |
| Kromming (curve) | 1.800 R |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelgrootte | 0,23 mm |
| Touchscreen | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium Pro |
| AMD FreeSync min. freq. | 48 Hz |
| AMD FreeSync max. freq. | 165 Hz |
| Nvidia G-Sync | |
| Nvidia G-Sync compatible | |
| Nvidia G-Sync ultimate | |
| Nvidia G-Sync min. freq. | 48 Hz |
| Nvidia G-Sync max. freq. | 165 Hz |
| Maximale verversingsfrequentie | 165 Hz |
| HDR | |
| DisplayHDR | DisplayHDR 400 |
| HDR10 | |
| HDR10+ | |
| Dolby Vision | |
| HLG |
| Afmeting - Breedte | 81,5 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 41,56 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 36,4 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 30,57 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 12,7 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 11,0 cm |
| Portretmodus | |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 9,29 kg |
| Gewicht zonder voet | 6,27 kg |
| Kleur | Zwart |
| Voeding | Intern |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Kleurdiepte | 10-bit (1,074 miljard) |
| Laag-blauw-licht-technologie | |
| Reactietijd | 0,1 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 34 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 34 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 36 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| Afstandsbediening | |
| Digitale videokabel meegeleverd |
| Gemiddelde responstijd (20 transities) | 0,4 ms |
| Gemiddelde responstijd (zwart-wit) | 0,4 ms |
| Hoogst gemeten responstijd | 0,6 ms |
| Laagst gemeten responstijd | 0,3 ms |
| Standaardafwijking responstijd | 0,1 ms |
| Percentage binnen één refresh | 100 % |
| Gemiddelde overshoot | 6 % |
| Gemiddelde undershoot | 2 % |
| Hoogst gemeten over/undershoot | 16 % |
| SKU | GAME-AW3423DWF | |
| EAN | 5397184657157 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 1 maart 2023 |
| VRR |
|
||
| ALLM |
|
| VRR |
|
||
| ALLM |
|
| Gemeten kleurruimte | Display P3 |
Testconfiguratie
|
| Geteste beeldmodus | Standard |
|
|
| Geteste gammamodus | 2.20 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Standard |
|
|
| Minimale helderheid wit | 21,1 cd/m² |
|
|
| Maximale helderheid wit | 248,94 cd/m² |
|
|
| Maximale fullscreen helderheid wit | 147,86 cd/m² |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 148,18 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 0 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 2,79 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 9 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 2,93 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 3,94 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 2,5 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 6,94 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 99,1 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.465 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 39 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.489 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 15 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,28 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,08 |
|
| Geteste beeldmodus | Creator |
|
|
| Geteste gammamodus | 2.2 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | sRGB |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 149,03 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 0 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 0,87 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 2,66 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 1,66 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 5,37 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 1,77 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 5,51 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 100 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.470 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 34 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.479 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 25 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,31 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,11 |
|
| Geteste beeldmodus | Standard |
|
|
| Geteste gammamodus | 2.2 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Standard |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 151,8 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 0 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 2,75 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 9 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 3,14 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 7,24 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 2,47 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 7,27 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 99,1 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.455 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 49 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.476 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 28 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,28 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,08 |
|