Dell IN2010N Black
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 20 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Pixeldichtheid | 92 ppi |
| Paneeltechniek | TN |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| D-Sub (VGA) ingang | |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Geïntegreerde webcam | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 34,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 20,48 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 20,48 cm |
| Afmeting - Diepte | 45,37 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 45,37 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Kensington slot | |
| Gewicht met voet | 4,1 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 160 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 16 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 1 W |
| SKU | IN2010NB | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 14 juli 2009 |