Dell P2319H
| Scherm formaat | 23 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 96 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 23 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 96 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,248 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR |
| Afmeting - Breedte | 52 cm |
| Afmeting - Hoogte | 31,17 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 35,11 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 31,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 4,13 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 16,6 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 4,13 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 13,0 cm |
| Portretmodus | |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 5,11 kg |
| Gewicht zonder voet | 3,11 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel (2012) | A+ |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 16 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 15 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | DELL-P2319H, P2319H, 210-APWT, DELL-P2319HE | |
| EAN | 5397184092385, 5397184200445 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 19 juli 2018 |