Dell P2417H
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 23,8 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 6 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 23,8 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,275 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| Afmeting - Breedte | 55 cm |
| Afmeting - Hoogte | 36,2 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 49,2 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 32,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,03 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 18,01 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5,03 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 13,0 cm |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 5,42 kg |
| Gewicht zonder voet | 3,33 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel (2012) | A+ |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| NTSC dekking | 82 % |
| Reactietijd | 6 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 19 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | P2417H, 210-AJEX, 210-AJFK, CW6Y7 | |
| EAN | 5397063744619, 0884116230731 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 9 mei 2016 |