Dell S2522HG
| Scherm formaat | 24,5 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 90 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 240 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 24,5 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 90 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,28 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 240 Hz |
| HDR |
| Afmeting - Breedte | 55,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 32,7 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 50,58 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 32,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 6,84 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 20,03 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 6,84 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 13,0 cm |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 9,44 kg |
| Gewicht zonder voet | 3,72 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | A |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Kleurdiepte | 8-bit (16,7 miljoen) |
| Laag-blauw-licht-technologie | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 16,8 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 17 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| SKU | DELL-S2522HG, 210-BBBI, S2522HG | |
| EAN | 5397184505021, 4580691189902 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 17 juni 2021 |