Dell UltraSharp U3821DW
| Scherm formaat | 37,5 inch |
| Resolutie | 3840x1600 |
| Pixeldichtheid | 111 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 37,5 inch |
| Resolutie | 3840x1600 |
| Pixeldichtheid | 111 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| Kromming (curve) | 2.300 R |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelgrootte | 0,229 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR |
| Afmeting - Breedte | 89,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 39,2 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 56,38 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 39,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 10,2 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 25,12 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 10,2 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 12,0 cm |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 13,1 kg |
| Gewicht zonder voet | 8,8 kg |
| Kleur | Zwart/Grijs |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | A |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 36,7 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 37 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | DELL-U3821DW | |
| EAN | 5397184409565 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 18 februari 2021 |