Gigabyte M32Q
| Scherm formaat | 31,5 inch |
| Resolutie | 2560x1440 |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 170 Hz |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 0,8 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 31,5 inch |
| Resolutie | 2560x1440 |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Beeldschermcoating | Mat/anti-glans |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,273 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 170 Hz |
| DisplayHDR | DisplayHDR 400 |
| Afmeting - Breedte | 71,6 cm |
| Afmeting - Hoogte | 6,82 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 58,53 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 42,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 42,4 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 24,43 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 42,4 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 13,0 cm |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 10,2 kg |
| Gewicht zonder voet | 7,1 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Kleurdiepte | 8-bit (16,7 miljoen) |
| Reactietijd | 0,8 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 120 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 40 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 55 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | M32Q-EK, M32Q | |
| EAN | 4719331809928 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 11 mei 2021 |