Gigabyte M32UC
| Scherm formaat | 32 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 138 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Gebogen scherm | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium Pro |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 160 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.1 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Scherm formaat | 32 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 138 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Gebogen scherm | |
| Kromming (curve) | 1.800 R |
| Beeldschermcoating | Mat/anti-glans |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,181 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Touchscreen | |
| 120 Hz | |
| 144 Hz | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync type | AMD Freesync Premium Pro |
| AMD FreeSync min. freq. | 48 Hz |
| AMD FreeSync max. freq. | 160 Hz |
| Nvidia G-Sync | |
| Nvidia G-Sync compatible | |
| Nvidia G-Sync ultimate | |
| Nvidia G-Sync min. freq. | 48 Hz |
| Nvidia G-Sync max. freq. | 160 Hz |
| Maximale verversingsfrequentie | 160 Hz |
| HDR | |
| DisplayHDR | DisplayHDR 400 |
| HDR10 | |
| HDR10+ | |
| Dolby Vision | |
| HLG |
| Afmeting - Breedte | 71 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 42,33 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 42,3 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 10,05 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 10,1 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 10,0 cm |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 7,8 kg |
| Gewicht zonder voet | 5,5 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Kleurdiepte | 8-bit (16,7 miljoen) |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (SDR) | 33 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 86 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| Afstandsbediening | |
| Digitale videokabel meegeleverd |
| Gemiddelde responstijd (20 transities) | 2,9 ms |
| Gemiddelde responstijd (zwart-wit) | 3,9 ms |
| Hoogst gemeten responstijd | 5,3 ms |
| Laagst gemeten responstijd | 1,8 ms |
| Standaardafwijking responstijd | 0,9 ms |
| Percentage binnen één refresh | 100 % |
| Gemiddelde overshoot | 11 % |
| Gemiddelde undershoot | 4 % |
| Hoogst gemeten over/undershoot | 27 % |
| SKU | M32UC, M32UC-EK | |
| EAN | 4719331830823 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 25 juli 2022 |
| VRR |
|
||
| ALLM |
|
||
| HDMI Bandbreedte (Gbps) | 24 |
|
|
| VRR min. freq. | 48 |
|
|
| VRR max. freq. | 144 |
|
| VRR |
|
||
| ALLM |
|
||
| HDMI Bandbreedte (Gbps) | 24 |
|
|
| VRR min. freq. | 48 |
|
|
| VRR max. freq. | 144 |
|
| Gemeten kleurruimte | Display P3 |
Testconfiguratie
|
| Geteste beeldmodus | Green |
|
|
| Geteste gammamodus | 2.20 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | User Define |
|
|
| Minimale helderheid wit | 39,95 cd/m² |
|
|
| Maximale helderheid wit | 517,04 cd/m² |
|
|
| Maximale fullscreen helderheid wit | 129,54 cd/m² |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 154,53 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,08 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 1.932 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 3,59 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 12,37 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 2,6 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 3,2 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 2,61 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 8,62 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 88,1 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.520 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 16 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.679 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 175 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,19 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,01 |
|
| Geteste beeldmodus | sRGB |
|
|
| Geteste gammamodus | Locked |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Locked |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 152,25 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,08 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 1.903 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 0,95 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 4,18 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 1,58 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 4,57 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 1,21 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 4,09 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 98,9 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.364 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 140 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.315 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 189 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,07 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,13 |
|
| Geteste beeldmodus | Green |
|
|
| Geteste gammamodus | 2.2 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | User Define |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 151,59 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,08 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 1.895 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 3,47 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 11,98 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 2,74 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 4,66 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 2,53 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 8,07 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 88 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.618 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 114 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 6.688 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 184 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,15 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,05 |
|