Hikvision D5043UC
| Scherm formaat | 42,5 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 104 ppi |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Contrastratio | 1.200 : 1 |
| D-Sub (VGA) ingang | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| Aantal HDMI ingangen | 2 |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| Ethernet LAN | |
| Geïntegreerde USB HUB | |
| Geïntegreerde luidsprekers |
| Afmeting - Breedte | 96,82 cm |
| Afmeting - Hoogte | 55,94 cm |
| Afmeting - Diepte | 6,09 cm |
| Beugelbevestiging | Vesa 400mm |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Contrastratio | 1.200 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 120 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 53 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| SKU | D5043UC, DS-D5043UC | |
| EAN | 6941264011224 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 29 juni 2020 |