HP 2211x
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| D-Sub (VGA) ingang | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| Ethernet LAN | |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Geïntegreerde webcam | |
| Geheugenkaartlezer | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 51,95 cm |
| Afmeting - Hoogte | 32,91 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 39,63 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 32,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 3,68 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 15,89 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 3,68 cm |
| Kensington slot | |
| Gewicht met voet | 3,5 kg |
| Gewicht zonder voet | 2,69 kg |
| Kleur | Zwart |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 29 W |
| Garantie termijn | 1 jaar |
| SKU | LV916AA, LV916AA-ABB, LV915AA | |
| EAN | 0886111627127, 0886111627028, 0886111627134 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 11 juli 2011 |