HP 2311x
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Afmeting - Breedte | 56 cm |
| Afmeting - Hoogte | 41,7 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 41,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 15,5 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 15,9 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Kensington slot | |
| Gewicht zonder voet | 3,91 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 29 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,6 W |
| Garantie termijn | 1 jaar |
| SKU | LV686AA, LV686AA#ABB | |
| EAN | 0886111620883, 0886111620890, 0886111620951 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 26 mei 2011 |
Voor snelle games heb je een snelle monitor nodig, zonder ghosting of input lag. Wij testen 17 modellen om de snelste te vinden.
26 augustus 2012 05:59
Er zijn alweer veel nieuwe 23 en 24 inch monitoren op de markt sinds onze grote roundup begin dit jaar. Hoog tijd voor een update!
4 september 2011 05:59