HP 2710m
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| D-Sub (VGA) ingang | |
| HDCP compatible | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| Aantal HDMI ingangen | 1 |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Geïntegreerde webcam | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 0 cm |
| Afmeting - Hoogte | 0 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 46,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 0 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 21,3 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Beugelbevestiging | Vesa 200x100mm |
| Gewicht zonder voet | 9,6 kg |
| Kleur | Zwart |
| Reactietijd | 2,5 ms |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 160 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 135 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 2 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | WD119AA | |
| EAN | 0884962723142 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 14 december 2009 |