HP 27xq
| Afmeting - Breedte | 61,36 cm |
| Afmeting - Hoogte | 37,86 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 51,02 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 37,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,56 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 21,64 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5,56 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 15,1 cm |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 6,2 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel (2012) | B |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 42 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 32 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | 3WL54AA#ABB, 3WL54AA#ABA, 27XQ, 3WL54AA | |
| EAN | 0192545213608, 0192545213585, 0192545258883 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 7 september 2018 |