HP Compaq L2311c
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Afmeting - Breedte | 55,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 35,2 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 46,7 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 33,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 25 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 24,94 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 4,95 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Minimum hoogte bovenrand | 35,2 cm |
| Maximum hoogte bovenrand | 46,6 cm |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 11,4 cm |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht zonder voet | 6,55 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 38 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 1 W |
| Garantie termijn | 1 jaar |
| SKU | A1W80AT, A1W80AT#ABB, A1W80AT#ABU, A1W80A8 | |
| EAN | 0886112721589, 0886112120023, 0886112721565, 0886112721572, 0886112721596 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 2 mei 2012 |