HP Compaq LA2205wg
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 22 inch |
| Resolutie | 1680x1050 |
| Pixeldichtheid | 90 ppi |
| Paneeltechniek | TN |
| Maximale verversingsfrequentie | 76 Hz |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Afmeting - Breedte | 51,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 33,3 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 45,2 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 33,3 cm |
| Afmeting - Diepte | 6,2 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 25,4 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 6,2 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Minimum hoogte bovenrand | 33,3 cm |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 12,0 cm |
| Portretmodus | |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht zonder voet | 6,8 kg |
| Kleur | Zilver/Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 160 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 35 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 1 W |
| Garantie termijn | 1 jaar |
| SKU | NM274AT, NM274AA, NM274AA#ABA | |
| EAN | 0884420767602, 0884420767787 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 28 september 2009 |