HP DreamColor Z32x
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 32 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 138 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| AdobeRGB | |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 32 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 138 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,182 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| Afmeting - Breedte | 74 cm |
| Afmeting - Hoogte | 43 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 61,38 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 43,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 7 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 24,54 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 7,01 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 13,0 cm |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 10,8 kg |
| Gewicht zonder voet | 7,8 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel (2012) | C |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| AdobeRGB | |
| AdobeRGB dekking | 99,5 % |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 86 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | M2D46A4, M2D46A4#ABB, M2D46AT | |
| EAN | 0889296490982, 0889296491071 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 21 juli 2015 |