HP EliteDisplay E243m
| Scherm formaat | 23,8 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 23,8 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,274 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR |
| Afmeting - Breedte | 53,88 cm |
| Afmeting - Hoogte | 34,72 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 51,37 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 34,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 4,63 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 21,4 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 4,63 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 15,0 cm |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 6,6 kg |
| Gewicht zonder voet | 3,9 kg |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| Energielabel (2012) | A+ |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | E |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 30 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 18 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 18 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 1 jaar |
| SKU | 1FH48AA#ABB, 1FH48AT#ABB, 1FH48AT#ABU, 1FH48AA#ABU, 1FH48AT | |
| EAN | 0190781270607, 0190781270591, 0190781270614, 0190781270706, 0190781270713, 5704174105657 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 16 november 2017 |