HP S2031A
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 20 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Pixeldichtheid | 92 ppi |
| Paneeltechniek | TN |
| HDMI | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| D-Sub (VGA) ingang | |
| HDCP compatible | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| Geïntegreerde USB HUB | |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Aantal geïntegreerde luidsprekers | 2 |
| Geïntegreerde webcam | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 47,8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 30,5 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 37,1 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 30,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 7,1 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 18 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 7,1 cm |
| Kensington slot | |
| Gewicht zonder voet | 4,1 kg |
| Kleur | Zwart |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 35 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 1 W |
| Garantie termijn | 1 jaar |
| SKU | WR735AA | |
| EAN | 0885631064306 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 30 juni 2010 |