HP S2231A
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Afmeting - Breedte | 54,8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 39,6 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 39,6 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 32,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 20 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 20 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 7 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Kensington slot | |
| Gewicht zonder voet | 4,67 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 50 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 1 W |
| Garantie termijn | 1 jaar |
| SKU | WR739AA | |
| EAN | 0885631064603 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 30 juni 2010 |