HP w2207h
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 22 inch |
| Resolutie | 1680x1050 |
| Pixeldichtheid | 90 ppi |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 76 Hz |
| D-Sub (VGA) ingang | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| Aantal HDMI ingangen | 1 |
| Geïntegreerde USB HUB | |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Aantal geïntegreerde luidsprekers | 2 |
| Geïntegreerde webcam | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 52,3 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 48,1 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 28,9 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 9 kg |
| Kleur | Zilver/Zwart |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 65 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 2 W |
| SKU | GM757AA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 februari 2008 |