HP x2301
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Afmeting - Breedte | 55,22 cm |
| Afmeting - Hoogte | 40,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 13,9 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 3 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 30 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 1 jaar |
| SKU | LM914AA, LM914AA#ABB | |
| EAN | 0886111962952, 0886111404711, 0886111962969, 0886111963027, 3610170528715 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 17 oktober 2011 |
Als de keuze aan monitoren je doet duizelen, is deze vergelijkingstest ideaal om het juiste beeldscherm te kiezen.
16 december 2012 05:59