HP Z34c G3
| Scherm formaat | 34 inch |
| Resolutie | 3440x1440 |
| Pixeldichtheid | 110 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Gebogen scherm | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 61 Hz |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 34 inch |
| Resolutie | 3440x1440 |
| Pixeldichtheid | 110 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Gebogen scherm | |
| Kromming (curve) | 1.900 R |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelgrootte | 0,232 mm |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 61 Hz |
| Afmeting - Breedte | 81,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 38,9 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 58,52 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 38,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 10,5 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 27,25 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 10,5 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 15,0 cm |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 11,1 kg |
| Gewicht zonder voet | 11,1 kg |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | A |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Kleurdiepte | 10-bit (1,074 miljard) |
| Laag-blauw-licht-technologie | |
| Reactietijd | 8 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 60 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 40 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | 30A19AA#ABB, 30A19E9#ABB | |
| EAN | 0195697267130, 0196068673901 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 12 januari 2022 |