HP Z40c G3 (3A6F7AA#ABB)
| Scherm formaat | 39,7 inch |
| Resolutie | 5120x2160 |
| Pixeldichtheid | 140 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 71 Hz |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 14 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 39,7 inch |
| Resolutie | 5120x2160 |
| Pixeldichtheid | 140 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| Kromming (curve) | 2.500 R |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelgrootte | 0,181 mm |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 71 Hz |
| Afmeting - Breedte | 94,7 cm |
| Afmeting - Hoogte | 44,7 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 64,48 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 44,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 14,2 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 29,25 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 14,2 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 15,0 cm |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 14,3 kg |
| Gewicht zonder voet | 14,3 kg |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Kleurdiepte | 10-bit (1,074 miljard) |
| Reactietijd | 14 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 72 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | 3A6F7AA#ABB, 3A6F7AA | |
| EAN | 0195908200451 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 15 maart 2022 |