HP ZR30w
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 30 inch |
| Resolutie | 2560x1600 |
| Pixeldichtheid | 101 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| AdobeRGB | |
| Reactietijd | 7 ms |
| Helderheid | 370 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Scherm formaat | 30 inch |
| Resolutie | 2560x1600 |
| Pixeldichtheid | 101 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Maker TFT-panel | LG Display |
| Backlight | CCFL |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Pixelgrootte | 0,25 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Overdrive optie aanwezig | |
| 120 Hz |
| Afmeting - Breedte | 69,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 48,9 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 48,9 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 45,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 27,6 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 27,6 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 8,7 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Minimum hoogte bovenrand | 48,9 cm |
| Maximum hoogte bovenrand | 59 cm |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 10,1 cm |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 13 kg |
| Kleur | Zwart/Zilver |
| Aantal kleuren | 1.070 mln |
| AdobeRGB | |
| AdobeRGB dekking | 98,2 % |
| Reactietijd | 7 ms |
| Helderheid | 370 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 130 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 1 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | VM617A4, VM617AT, VM617A8, VM617A4#ABB, VM617A4#ABU, VM617A8#ABA, VM617AT#ABB, VM617AT#ABU, VM617A4#ABA | |
| EAN | 0884962375501, 0884962375518, 0884962375525, 0884962375662, 0884962375679 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 6 juni 2010 |