Iiyama G-Master Black Hawk G2450HS-B1
| Scherm formaat | 23,8 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| AMD FreeSync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Scherm formaat | 23,8 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Backlight | Local dimming LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,274 mm |
| AMD FreeSync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 75 Hz |
| Afmeting - Breedte | 54 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 39,85 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 39,85 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 19,25 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 19,25 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 3,1 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | A |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 3.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 19 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 16 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | G2450HS-B1 | |
| EAN | 4948570121595 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 1 februari 2023 |