Iiyama ProLite B2776HDS-B1
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Afmeting - Breedte | 64,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 51 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 50,75 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 42,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 26 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 26,3 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Minimum hoogte bovenrand | 51 cm |
| Portretmodus | |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht zonder voet | 7,7 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 1 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.200 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 26 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 3 jaar |
| SKU | B2776HDS-B1, B2776HDS-1 | |
| EAN | 4948570111220 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 19 oktober 2011 |
De prijzen van grotere monitoren blijven gestaag dalen, met als gevolg dat je nu al een 27-inch model op de kop tikt voor minder dan driehonderd euro. Duurder kan uiteraard ook. Hardware.Info zocht uit wat de verschillen zijn.
15 april 2012 05:59